50USG12000MEFCSN35X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USG12000MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1581924
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 5.6A@120Hz 50V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS