200YXF220MEFC18X35.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200YXF220MEFC18X35.5
JLCPCB Part #
C1600780
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 200V 220uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS