180MXG1000MEFCSN35X25
MFR.Part #
180MXG1000MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1137054
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 2.2A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS