250USC470MEFCSN30X25
MFR.Part #
250USC470MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1644344
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 250V 25mm 3.06A@10kHz 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS