100ZLH220MEFCG412.5X25
MFR.Part #
100ZLH220MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C441624
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm 5mm 60mΩ@100kHz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS