80USC10000MEFC35X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80USC10000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1615322
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 50mm 7.03A@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors