63PZH33M8X9
MFR.Part #
63PZH33M8X9
JLCPCB Part #
C3275232
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+135℃ 2.1A@100kHz 3.5mm 33uF 4000hrs@135℃ 40mΩ 63V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS