50MXG8200MEFCSN30X35
MFR.Part #
50MXG8200MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1588313
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 50V 8200uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS