250MXC1200MEFCSN35X40
MFR.Part #
250MXC1200MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1611494
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.5A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS