ESMH201VNN152MA40W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH201VNN152MA40W
JLCPCB Part #
C1651287
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1500uF 166mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 35mm 40mm 5.73A@100kHz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS