250VXH820MEFCSN30X35
MFR.Part #
250VXH820MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1588403
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.19A@120Hz 250V 30mm 35mm 5000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS