LGU1J682MELC
MFR.Part #
LGU1J682MELC
JLCPCB Part #
C1498280
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.71A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 63V 6800uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS