LGN2W391MELB50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2W391MELB50
JLCPCB Part #
C6651976
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.61A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 450V 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS