50MH722MEFCT56.3X7
MFR.Part #
50MH722MEFCT56.3X7
JLCPCB Part #
C1591556
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 22uF 50V 6.3mm 60mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS