50MH74.7MEFCTZ5X7
MFR.Part #
50MH74.7MEFCTZ5X7
JLCPCB Part #
C5115241
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 29mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS