200HXC560MEFCSN22X45
MFR.Part #
200HXC560MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1608310
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 4.065A@10kHz 45mm 560uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS