6.3AX1000MEFC10X9
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
6.3AX1000MEFC10X9
JLCPCB Part #
C1651040
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 36mΩ 5mm 6.3V 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS