381LX122M160A022
MFR.Part #
381LX122M160A022
JLCPCB Part #
C19593265
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 3.2A@20kHz 3000hrs@105℃ 32mm 35mm ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS