10YXG680MEFCTS10X12.5
MFR.Part #
10YXG680MEFCTS10X12.5
JLCPCB Part #
C5474890
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 680uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS