63YXH470MEFCGC16X20
MFR.Part #
63YXH470MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C5115498
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 470uF 621.5mA@120Hz 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS