400MXC47MEFCSN22X25
MFR.Part #
400MXC47MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C7182108
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 47uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS