50YXG330MEFCT810X23
MFR.Part #
50YXG330MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1595251
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 1.44A@100kHz 10mm 23mm 330uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS