400MXH470MEFCSN35X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400MXH470MEFCSN35X30
JLCPCB Part #
C1498717
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS