E36F401CDS682MEJ1U
MFR.Part #
E36F401CDS682MEJ1U
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 400V 6800uF 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS