450VXR270MEFCSN35X45
MFR.Part #
450VXR270MEFCSN35X45
JLCPCB Part #
C3723885
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 270uF 35mm 450V 45mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS