400VXG150MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400VXG150MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1604760
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+150℃ 1.11A@120Hz 10mm 150uF 25mm 30mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS