450VXH390MEFC30X45
MFR.Part #
450VXH390MEFC30X45
JLCPCB Part #
C6688838
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 30mm 390uF 450V 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS