200LLE4R7MEFCMZ6.3X11
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200LLE4R7MEFCMZ6.3X11
JLCPCB Part #
C1594109
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 12000hrs@105℃ 2.5mm 200V 4.7uF 49mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS