10ZL2200MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10ZL2200MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1595719
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.652A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 21mΩ 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS