450USH120MEFC22X25
MFR.Part #
450USH120MEFC22X25
JLCPCB Part #
C1602974
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.736A@10kHz 10mm 120uF 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 450V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS