2.5SW470M-ND
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
2.5SW470M-ND
JLCPCB Part #
C2162487
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2.9mm 2000hrs@105℃ 470uF 9mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS