200RX306R8MT78X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200RX306R8MT78X16
JLCPCB Part #
C5114577
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-25℃~+130℃ 16mm 2000hrs@130℃ 200V 3.5mm 54mA@120Hz 6.8uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS