50WXA2200MEFCGC18X25
MFR.Part #
50WXA2200MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C5115305
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 1.32A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS