450MXK180MEFCSN22X30
MFR.Part #
450MXK180MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1588149
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.17A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS