450MXK150MEFCSN22X30
MFR.Part #
450MXK150MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1582233
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS