381LX101M450H022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LX101M450H022
JLCPCB Part #
C3725090
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS