450MXK330AL2KSN30X30
MFR.Part #
450MXK330AL2KSN30X30
JLCPCB Part #
C489112
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-10%~+20% -25℃~+105℃ 1.58A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 330uF 450V 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS