25YXG470MEFC10X16
MFR.Part #
25YXG470MEFC10X16
JLCPCB Part #
C1580429
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 25V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 60mΩ 665.5mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS