63YXF100MFFC10X12.5
MFR.Part #
63YXF100MFFC10X12.5
JLCPCB Part #
C388845
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 12.5mm 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS