450MXG68MEFCSN20X25
MFR.Part #
450MXG68MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C2940677
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 68uF 690mA@120Hz ±20% Plugin,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS