385MXC270MEFC25X45
MFR.Part #
385MXC270MEFC25X45
JLCPCB Part #
C1610331
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.14A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 385V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS