400CFX22MEFCG412.5X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400CFX22MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C5114927
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12.5mm 215mA@120Hz 22uF 25mm 400V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS