35MXC5600MEFCSN22X35
MFR.Part #
35MXC5600MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1604105
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4495A@10kHz 22mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 5600uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS