80MXC1200MEFCSN20X35
MFR.Part #
80MXC1200MEFCSN20X35
JLCPCB Part #
C3721295
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 1200uF 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 80V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS