450MXG390MEFCSN30X45
MFR.Part #
450MXG390MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C1665251
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS