400MXG470MEFCSN35X35
MFR.Part #
400MXG470MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1665259
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.562A@10kHz 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS