63ZLH560MEFCG412.5X30
MFR.Part #
63ZLH560MEFCG412.5X30
JLCPCB Part #
C472903
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.41A@100kHz 30mm 35mΩ@100kHz 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS