450MXK330MA2RFC22X50
MFR.Part #
450MXK330MA2RFC22X50
JLCPCB Part #
C472895
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS