25ZLH470MEFCT810X12.5
MFR.Part #
25ZLH470MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C432424
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 470uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS