35ZL680MEFCSG12.5X20
MFR.Part #
35ZL680MEFCSG12.5X20
JLCPCB Part #
C1667859
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.298A@120Hz 12.5mm 20mm 21mΩ 35V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS